Home

Kontakty

          Mapa:
          Po kliknutí se zvětší mapa firmy CanTech

mapa
Adresa:
CanTech s.r.o.
Potoční 2173/40
787 01 Šumperk

Telefon:
+420 583 250 991
+420 583 250 995

Mail: cantech@cantech.cz

IČO: 64608557 DIČ: CZ64608557
zapsáno v OR vedeném KS v Ostravě, oddíl C, vložka 14112
Bankovní spojení : 580 277 0237 / 0100 KB

GPS souřadnice:
Loc: 49°58'43.661"N, 16°57'3.28"E

Seznam Mapa:
    mapa Cantech
Google Mapa:
    mapa Cantech



Vedení společnosti

Jméno a příjmení Pracovní zařazení E-mail Telefon
Lubor Sokol Jednatel společnosti sokol@cantech.cz
Ing. Michal Entler Jednatel společnosti a hlavní inženýr entler@cantech.cz + 420 604 237 959

Obchodní oddělení

Jméno a příjmení Pracovní zařazení E-mail Telefon
Bronislava Kolářová Marketing kolarova@cantech.cz + 420 731 179 207
Bc. Monika Davidová Marketing davidova@cantech.cz + 420 583 250 991
Ing. Martin Odstrčil Marketing odstrcil@cantech.cz + 420 603 288 548

Technické oddělení

Jméno a příjmení Pracovní zařazení E-mail Telefon
Mgr. Julius Sanislo Technik sanislo@cantech.cz + 420 603 111 215
Ing. František Hertl Technik hertl@cantech.cz + 420 724 142 411
Michal Stratil Technik stratil@cantech.cz + 420 736 760 318

Copyright © 2000-2017 Cantech s.r.o.